| kolcov a întrebat:

Imi merge NFS World pe placa video Nvidia GeForce fx5200 si 800mb ram si windows xp? big grin

7 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

De pe site-ul lor:
http://help.world.needforspeed.com/......requirment

Deci... da! :)

| Adi2ro a răspuns:

PS: Baga minim de detalii si rezolutie mica. Eventual ai grija ce alte aplicatii mai ai deschise si eu zic ca o sa meargawinking

| sherlock a răspuns:

Nu! Cere minim 1gb ram pe XP si minim 256 Video, fx 5200 de 64 am si eu si nu mi-a mers sad

| sherlock a răspuns:

Uite am instalat adineauri! iar sa vad, a durat 10 min si spatiu pe HDD de 10GB si nici nu imi poreneste aplicatia, eu zic sa incerci! dar iti garantez ca nu va merge, intri pe site oficicial si urmezi pasi.

| sherlock a răspuns:

Si app fx 5200 e de 64 si de 128, tocmai de aceea am specificat ca a mea e de 64! daca nu ma crezi google it! si nu uita incearca sa instalezi jocu la mie a durat 10 min si am si coneziunea proasta la internet 1mb download!

| kolcov explică:

De fapt e de 128 nu de 64