| AdyTza909 a întrebat:

Imi poate da cineva un cfg bun pentru b-hop ( Deathrun. CS ). Sa te invarti de cateva ori in cerc si sa ai viteza maxima.
Dar nu cautat pe google " cfg b-hop".
Cel care imi da unul bun are fundita happy.

2 răspunsuri:
| SwiTc3r a răspuns:

Am eu un cfg bun (cred eu) facut de mine...nu cred ca exista vreun cfg chiar asa de sa te invarti de 2-3 ori si sa prinzi 4000...add adivasilie@yahoo.com happy

| SwiTc3r a răspuns:

Am eu un cfg bun (cred eu) facut de mine...nu cred ca exista vreun cfg chiar asa de sa te rotesti de 2-3 ori si sa prinzi 4000...add adivasilie@yahoo.com happy