| Kapornyai_Ioji_1997 a întrebat:

Imi poate da cineva un driver pentru placa video. Laptop Asus windows 7 64bit

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Asus si mai cum? Asus X301A-RX170D?
trebuie sa scrie pe vreo eticheta.

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu suntem telepatici. Trebuie sa stim macar modelul placii de baza. pe baza asta poti cauta pe net si gasesti driverele generice pentru placa video integrata cutare

| Kapornyai_Ioji_1997 explică (pentru Andrei7520152):

Aaa scuze am uitat sa spun numele placi.....plasa se numeste AMD radeon de 1 gb

| Kapornyai_Ioji_1997 explică (pentru Andrei7520152):

Placa****

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Kapornyai_Ioji_1997):

Ca si cum mi-ai spune ' am o masina Mercedes cu patru roti. ce model am?' n-am de unde sa stiu