| Valtok a întrebat:

Imi poate explica cineva de ce am processor Intel pentium 4 si pot sa rules gta 5 la 80 FPS?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Cred ca ti-a facut cineva o farsa de 1 aprilie in avans si ti-a pus pe calculatorul tau cu Pentium 4 un film (in care se afisa si FPS-ul de 80) fullscreen de pe Youtube cu GTA Vwinking

| Valtok explică (pentru flixbuster):

Am aflat ca un prieten de al meu a venit la mine si a schimbat processoru imi bag ceva in el ma duc sa il omor

| flixbuster a răspuns (pentru Valtok):

Nu e o idee buna din multe puncte de vedere. Mai bine il mai inviti pe la tine, poate iti schimba si placa video happy

5 răspunsuri:
| vidiinho a răspuns:

Posteaza un gameplay pe Youtube cu perla asta, si eu imi iau pentium 4

| eroG a răspuns:

Depinde foarte mult si placa video pe care o detii. Oricum daca tu zici ca ai 80 fps ar insemna destule cadre pe secunda pentru un gameplay fara lag. Bafta