| ArchWord a întrebat:

Imi poate explica si mie cum fac un PAYSAFECARD la un atm ZebraPay pentru a cumpara ceva de pe steam?

Răspuns Câştigător
| Dinu_Sebastian_1994 a răspuns:

De duci la un atm zebrapay, alegi paysafecard si alegi cat vrei sa bagi. Dupa iti va da un bon unde ai cod de reincarcare. Te duci pe paysafecard.com iti faci cont si dupa reincarci contul cu ajutorul codului dupa bon. Dupa ce ai facut astea, te duci pe steam, la add funds si alegi metoda de plata paysafecard si te va redirectiona pe site-ul lor unde te vei loga cu contul si vei transfera banii de acolo in contul steam