| Slayer88 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum achizitionez STEAM? Primu care imi da cel mai bun raspuns primeste funda. Dar sa zica cum sa il iau gratis. Pa-pa

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Pai steam e un fel de program la care trebuie sa iti faci un cont si sa instalezi programu. Iar tu daca vrei steam sa joci cs costa 12 euro cu tot cu tva + nou de la ei de la firma tongue. Dar te sfatuiesc sa nu til iei pentru ca sunt o gramada de hackeri care cauta sa sparga conturi steam. Acum faci ce vrei eu iti zic astsa fiind ca am pierdut 4 sau 5 conturi de steam tongue. SI acum joc doar wow si cs normal fara steam tongue Funda. A da si steamu nu il poti lua gratis doar daca fraieresti copi pe cs straight face. Ceea ce va fi destul e greuwinking

| Slayer88 explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Ok sad Dar vruiam sa joc si eu cu baieti cu steam straight face

2 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Iti explic eu:intri pe steampowered.com si iti faci cont. dupa care vezi ca o sa ai ceva cu verde in care scrie downloadeaza steam sau instaleaza.descarci aia (are 1.5 mb) dupa care instalezi.sa instalat, dai pe steam, scrii contul si trebuie sa se updateze.pana aici totul e bine.dar ca sa joci cu prietenii cs pe steam trebuie sa ai steam activ.ca sa ai steam activ trebuie sa iti cumperi licenta care costa cam 10€. steam gratis nu poti gasi.numai daca il crakezi.cum fac hackerii.adica spargi conturi.bafta