| SkizzoNicu23 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum îmi pot recupera un cont PUBG Mobile de Guest,? ca am dat reset la telefon din fabrica și l-am pierdut. Va rog frumos ajutați-mă!

2 răspunsuri:
| MihaitaMihai1989 a răspuns:

Data viitoare, fa backup la filele lui pubg din file manager, Android din data si obb fa-le backup pe google drive apoi pune-le iar dupa ce ai resetat tel apoi descarci pubg si o sa ai din nou contul de pe guest. Dar cea mai usoara solutie este sa descarci aplicatia google play games si sa te conectezi cu ea pe pubg

| 47Codename a răspuns:

Daca jucai ca si Guest, si ai resetat telefonul, practic ai pierdut definitiv acel cont deoarece nu era salvat (Facebook, google play). Parerea mea este ca nu ai cum sa il recuperezi.