| Ashenstar a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste jocul ala cu zombie in care era un tip care isi pusese in loc de munitie de shotgun o cutie de suc? Era mai animat jocul, nu animat ca desenele animate gen Cartoon Network, animate in sensul mai TF2.
Deci stie cineva?

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Dead Rising 1/2 sau Zombie ate my neighbors
Daca nu e niciunul din ele, poti te rog sa dai mai multe detalii despre joc, gen era first person sau third person...

| Ashenstar explică (pentru DaDuSH):

Jocul era ceva gen fun game nu serios si nu sincer nu stiu daca era third or first person pentru ca am vazut doar trailerul pe net
era vorba despre un tip care fugea de niste zombie dar ala facea parkour si deodata cade si nu mai avea munitie la shotgun si isi pune in loc de munitie o cutie de suc si deodata apare niste electricitate la arma lui sau ceva
l-am vazut pe gamextv ro pe youtube dar nu mai gasesc videul in care era trailerul