| dariug a întrebat:

Imi poate spune cineva dc mi se restarteaza pc cand incerc sa intru in metin:O?

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

Sau daca nu merge cum zice andreiutz, deschide pc curatal de praf, eventual scoate si reintroduce memoria ram...
si mie mi s-a intamplat si acum nu mai am probleme dupa ce am facut acest lucru

2 răspunsuri:
| zImAwesome a răspuns:

Asa mi s-a intamplat mie ieri! cand intram in metin mi se dadea restart!
trebuie sa instalezi windowsul si dupa aia o sa-ti mearga!

| shhhs a răspuns:

Decat sa-ti reinstalezi windowsul mai bine incearca metoda asta:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html