| Popica_Alin_1996 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot gasi diamante in minecraft?

xyz =?

Răspuns Câştigător
| InvincibleKillZ a răspuns:

Diamantele sunt la nivelul 12-14, si in special langa zonele cu lava de sub pamant. Bafta!

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Le gasesti la nimereala dupa un anumit timp, am jucat odata cu un prieten si dupa 5 minute deja a gasit cateva.

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune exact sau cu aproximatie unde sunt diamante! Incearca la nivelul 16 sau scrii in chat /gamemode 1 apoi dupa ce ti-ai luat diamantele /gamemode 0 big grin sper ca te-am ajutat!

| Popica_Alin_1996 explică (pentru Sima_Cristian_1999):

Ma refer la nivel nu unde sunt exact

| Sima_Cristian_1999 a răspuns (pentru Popica_Alin_1996):

Nivelul 16