| QuertyQuestions a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot face sa imi apara pe steam jocurile in library care sunt momentan Free to play? De exemplu la un moment dat mi-a aparut un joc care nu m-am atins niciodata pe el si scria ca e free 2 zile si imi tot apareau asa jocurile. Acum nu mai apare si mi-ar placea sa stiu ce jocuri care normal trebuie sa le platesti pot sa le joc gratis cateva zile sa le testez.

2 răspunsuri:
| helperiiiooooooo a răspuns:

Is jocuri care is gratis doar pentru weekend si nu Iti raman...ele vin aleatoriu dar nu e perioada lor acuAcum

| QuertyQuestions explică (pentru helperiiiooooooo):

Intrebarea era cum pot sa le vad in library, fara sa stau sa caut care sunt free pentru o perioada, ca nu intotdeauna scrie toate jocurile free pentru. un scurt timp.