| Dragonel a întrebat:

Imi poate zice cineva un joc multiplayer gen metin2, 4story, etc.

Răspuns Câştigător
| Headysssssssss a răspuns:

Counter Strike, MicroVolts, NosTale, Fly For Fun, Level R

4 răspunsuri:
| Ghostemane a răspuns:

Pai sa incepem cu:Fiesta,Perfect World, World of Warcraft, 9Dragons.

| NoNameMike a răspuns:

Tlbb sa-mp 9dragons conquer

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Deci: eu joc de 6 ani de zile: conquer online 2.0 si eudemons online. chiar daca sunt putin diferite de metin, perfect world...si retu, referindu-ma la grafica, design.sunt super faine. doar incearca-le, nu ai cum sa te plictisesti! sau lineage e foarte complicat si interesant in acelasi timp. mie nu mi-a placut, pentru ca eram obisnuita cu conquerul si cu eudemonsul, dar e posibil sa iti placa.

| ToKen a răspuns:

Sro.vn ( silkroad privat ), Archlord, Cabal