| bitzaa a întrebat:

Imi puteti da linkuri de la cateva jocuri dragon ball z dar sa fie mai noi cu grafica bunabig grin...

1 răspuns:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Iti pot da doar un joc, caci acesta este singurul la care nu trebuie sa te complici cu instalarile :
http://zeq2.com/lite/?page_id=33
trage-l pe primul de sus caci este mai bun si mai nou cu mai multe caractere. Si mai este un joc Dragon Ball Z cu grafica super tare dar... trebuie sa te complici, trebuie sa-l bagi in modul Half Life se numeste :
ESF FINAL. Poti cauta pe youtube cum sa il faci. PLESS FUNDA!