| Anonimul3315 a întrebat:

Imi puteti da programe de filmat jocuri? In special minecraft. Dar va rog fara fraps sau bandicam. Fraps merge bine la celelalte jocuri dar la minecraft se blocheaza iar bandicamu filmeaza exceptional minecraft dar ma scoate din minti cu faza aia ca pot filma doar 10 minute. Deci dati-mi a rog un program cu care pot filma minecraft linstit fara frica ca o sa se blocheze sau ca o sa se opreasca filmarea.

1 răspuns:
| Ejkoli a răspuns:

PhotoScape in care poti edita fotografii si poti filma in timp ce umbli pe PC sau te joci.