| bogdan_4008 a întrebat:

Imi puteti da un cs 1.6 care sa mearga codurile?
Funda

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut bogdan_4008.Counter-Strike WaRzOnE, ai aici un link descarca-http://cswarzone.com/
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

11 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Nu cred ca jocul e problema, uite aici cateva coduri care iti vor merge pe orice versiune de cs http://coduricounterstrike.info/

| bogdan_4008 explică:

Am warzone dar cand pun cs-ul in bara si dau pe leis nu mai pot intra pe cs

| VladyXR a răspuns (pentru bogdan_4008):

Salut Bogdan_4008.Codul merge doar la rezolutia 1028 cu Display Mode Normal!

| bogdan_4008 explică (pentru VladyXR):

Nu am 1028 ce 1024

| VladyXR a răspuns (pentru bogdan_4008):

Scuze am gresit, 1024

| bogdan_4008 explică (pentru VladyXR):

Tot nu merge

| VladyXR a răspuns (pentru bogdan_4008):

Tu cum bagi codurile?
1.Intri in cs, apesi tasta windows sa iesi din joc si bagi codu iesi din folder si automat intri in cs!

| bogdan_4008 explică (pentru VladyXR):

Ies complet din joc sau il pun in bara

| VladyXR a răspuns (pentru bogdan_4008):

Bohdan_4008,cred ca e cauza antivirus-ului!

| bogdan_4008 explică (pentru VladyXR):

Nu am antivirus

| VladyXR a răspuns (pentru bogdan_4008):

Bogdan_4008 tu de unde iei codurile? Trebuie luate de pe Maxim Am spus Coduri CS!