| MKV a întrebat:

Imi puteti da un server de metin2 pvm, rate maxim 700%, lvl max 99 si ultimele evoluari sirius si posedata?

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Daca are rate 700% ala numa pvm nu e :]]
Infine iti pot oferi frzMetin2ro care e cel mai cool sv de mt2 pvm ci oameni au client propriu si lume pe joc si nu e lag tongue Iar restul te las pe tine sa aflti si ratele sunt foarte bune cresti greu si faci bani repede dar te chinui la pietre si iteme tongue. A da si sunt toate evolutile vechi + noi din 2011 + 2012. tongue Funda:X Vreau funda tongue

| M4A1Carbine a răspuns:

Daca e 700x nu e pvm dar stiu un metin foarte bun 4metin2 site sv.4metin.ro apoi mt2 arena www.metin2arena.ro si www.metin2dr.ro