| Torreto a întrebat:

Imi puteti da un server GODFATHER nu rpg sau roleplay, godfather de SAMP va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

GFZone: 93.119.26.201:7777
EGaming: 91.121.106.44:7777
Pronion: 93.119.26.11:7777
Diavola: 93.119.26.17:7777
CVL: 89.39.13.106:7777
InDungi: 93.119.26.211:7777

Distractie placuta!

| Torreto explică (pentru Cancerigen):

Nu am de gand sa iti dau funda pentru ca:
in primul rand serverele :CVL, Diavola, Egaming nu merg, se pare ca nici nu le-ai incercat, te-ai uitat doar pe net, crede-ma, si eu am facut-o si nu am gasit de aia am pus intrebare.
in al doilea rand serverele: INDUNGI, GFZone nici nu sunt godfather, se observa ca nici intrebarea nai citit-o.
Sunt dezamagit de ce raspunsuri sunt pe TPU, in plus am zis clar GODFATHER nu rpg, roleplay.

| Cancerigen a răspuns (pentru Torreto):

1 la mana: nici nu trebuie funda, nu dau raspunsuri pentru asa ceva.
2 la mana: nu aveam de gand sa-mi instalez SA:MP doar ca sa-ti testez tie serverele, d-aia ai maini.
3 la mana: tu ai cerut decat un server, ti-am dat 6 + puteai sa precizezi ca doresti sa fie testate. Asa nu m-as mai fi obosit sa-ti raspund (btw n-ai*)
4 la mana: dezamagirea ta e irelevanta.