| deutssa1 a întrebat:

Imi puteti da un site... unde pot descarca imvu hack fara virusi? fundita:X:X cat mai repede va roog!

1 răspuns:
| cosminc a răspuns:

1) nu exista hack IMVU fara virusi toate hack-urile sunt virusate...
2) daca vrei sa faci bani iti spun eu cum:
2)a.Intri pe cont cu userul si parola dai la invite prieteni
2)b. apoi faci asa copi SITUL si dupa il pui pe o pagina noua.
2)c. dupa iti faci cont cu un user oarecare dar userul trebuie sa il dai cuiva care sa te ajute
2)d. inti tu si el/ea iti da de 5 ori sa intri in camera lui/ei si ai facut bani...

P.s. Aceasta smecherie merge 100%