| Mariaaaaaaaaaaa a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos si mie un cont de IMVU superb cu multe haine si accesori? Care vreti sa-mi dati dati prin mesaj va rog.

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Iti spun din proprie experienta ca nimeni nu si-ar da contul(chiar daca numai joaca imvu) pe gratis.Rare ori mai gasesti persoane care dau la schimb pentru alte conturi(din acelasi joc, sau din jocuri diferite).
Cel mai bine e sa iti creezi un cont ca tot e gratis si teptat-treptat o sa ajunga si frumos si cu multe haine si accesorii asa cum vrei tu, trebuie sa ai doar putina rabdare.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Creaza-ti, e gratis!

| gabriela115 a răspuns:

Am eu cont imvu numai joc nume CatalyynaCatyy30 pass:casutamea