| TheLostAngel a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri pentru PC meu procesor genuine Intel 1. 60Ghz 1Gb pe ram placa de baza Get8500 si as vrea niste jocuri sa mearga destul de bine (fara lag)

1 răspuns:
| MariusiKaCS a răspuns:

Counter-Strike,Gta San Andreas Multiplayer ( SA:MP), NFS Underground 2, Pes 2006, Pess 2008, Pess 2009, Pes 2011, Fifa 2009, Time4Left. Sunt jocuri frumoase cu grafici super si pentru calculatorul tau vor merge super. Funda te rog! :X