| mihaa_5712 a întrebat:

Imi puteti sa`mi ziceti va rog ce vrea sa zica :Ai şansa şă salvezi îmbrăcămintea domnişoarei oricând, deci vei avea acces rapid la costumele favorite.Vizitează garderoba şi combină hainele potrivite într-un echipament.Salvează dând click pe 'Salvează Echipament' şi dă un nume la echipament.Numele o să te ajute să găseşti apoi cu uşurinţă opţiunea.
Stiti joc Lady Popular si nu prea pricep ce vrea sa zica dau FunditssA

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaP99 a răspuns:

Pai vrea sa zica:. cand te duci la garderoba o imbraci cu ce vrei u da? bun sica sa nu o mai inbraci iar alta data dai la salveaza tinuta ca sa o gs acolo si daca dupa ceva timp nu-ti mai place intri la incearca tinute si dai X. funda?