| Georgiana2911 a întrebat:

Imi puteti spune cateva jocuri pentru calculator ce se pot juca cu consola?

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Salut vreau sa clarific urmatoarea problema in primul rand - daca te referi la faptul ca daca merge sa folosesti un disc de pc pe consola, nu v-a functiona. In rest sunt o multime de jocuri cu platforme comune, iti pot recomanda Middle Earth Shadow of Mordor, Devil may cry 3, 4 sau DMC, Outland, Crysys 2 si 3, Watch Dogs, Far Cry 3. http://www.gametrailers.com/ pentru mai multe. Sper sa te fi ajutat :0). Bafta!

2 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

PES 2012

| blackart00 a răspuns:

Split/second, dmc