| phoenixx a întrebat:

Imi puteti spune cum sa descarc dota2 sau sa imi dati un link, eu l-am gasit pe asta http://www.freegamesndownload.com/dota-2-free-download-f ull-version/ dar de aici nu mai stiu ce sa fac :)).

Răspuns Câştigător
| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Daca vrei dota2 ce-l mai bun cumparal de pe steam. Daca nu cautal pe garena si sigur o sa il gasesti. Bafta!

5 răspunsuri:
| Lavinia4you a răspuns:

Buna, incearca acest dota, este ok. http://jocurismechere.com/dota.html

| cezarultau a răspuns:

Dau gratis pe cont steam 40 invitatii dota2, nasu_vadym1@yahoo.com

| paraziti20cm a răspuns:

Http://forum.garena.ph/showthread.php? 12084-Download-Now-Dota-2-Free-Full-Download&s=b56dfcc4cf76b78f8fad780a4c494027
dai pe el si iti apare o pagina cu garena(este un site) si iti scrie click here to download dai pe ala si se descarca
Fundita?

| paraziti20cm a răspuns:

Http://dota2freedownload.blogspot.com/......l-rar.html dai aici si o sa-ti apara un sait (garena) si acolo o sa-ti apara click here to download dai pe ala si se descarca.
Funda>?

| cchaos a răspuns:

Intri pe steam si l downloadezi de acolo