| MonsterBigL22 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu-mi merg jocurile cu multiplayer de pe steam, de exemplu dau pe team fortress cautare de server si nu-mi gaseste nici unul sau pe eden eternal spune couldn't connect to the server va rog frumos

1 răspuns:
| Panturu_Georgeta_1979 a răspuns:

1.Poate sa fi dezactivat Internet FWS din windows si nu-ti detecteaza
2.incearca pe metin2 sau alt joc muly playeri si vezi daca merge
3.rebaga win ( daca ai win 7 baga-l ) si bifeaza Internet FWS
Asa este si in cs (Steam este virus curat )