| Edi_Edi_1980 a întrebat:

Imi puteti spune jocuri faine (singleplayer, dar si multyplayer)? Plsss

3 răspunsuri:
| Cliar a răspuns:

Mad max, quantum break, doom, assassin's creed ( toate serile ), just cause 3, far cry 4, far cry primal -----> singleplayer
Overwatch, cs go, world of tanks, league of legends, smite, dota 2, robocraft, dayz, left for dead 2, rocket league, no more room in hell, gta v (online mod ) -------> multiplayer. happy

| MikaMitzy a răspuns:

Pe PC: 4story, Metin, Tera, ArcheAge, sau pe tel:EvilBane, IronKnights...doar atatea stiu

| Santino_Alina_1977 a răspuns:

League of Legends
CS:GO