| Kalahari_Fabiano_2000 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri care sa mearga pe 2 GB ram, procesor Pentium Dual-Core de 2.60 Ghz, placa video NVIDIA GeForce 8400GS de 2 GB.

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

CS 1.6
Euro Truck Simulator 2
CS GO (Nu e sigur)
Daca e PC pune-i inca 2 GB Macar... Si descarca GTA 4 poate merge.

| Kalahari_Fabiano_2000 explică (pentru FlorinCiokan):

CS:GO imi merge dar are putin lag, si nu sunt toate setarile pe low su ceva de genu

| Bernardus a răspuns:

Avem specificatii exact la fel laughing))))). Cat despre jocuri, mie imi merge LOL-ul in 60 fps pe low, Incearca sa te apuci, e smecher jocul

| Kalahari_Fabiano_2000 explică (pentru Bernardus):

LOL ma joc, lasa-mi skype si poate jucam amandoi happy