| fffandreeea a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri online?(sami ocup timpul cu cevabig grin)

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Timpul îl poți ocupa și cu cititul, plimbarea în aer liber, etc.
www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| GeXz a răspuns:

Poti invata sa scrii...

| alexl030977 a răspuns:

Metin este cel mai jucat joc online

| KodrutZ a răspuns (pentru alexl030977):

Poate cel mai de cacao joc online... Plus ca nici macar cel mai jucat - are in jur de 9 milioane de jucatori activi, mai putin decit WoW sau WoT ca sa dau doar doua exemple.

| fffandreeea explică (pentru KodrutZ):

Deci stii niste jocuri tari?

| KodrutZ a răspuns (pentru fffandreeea):

Deci daca ai mai citi o data raspunsul meu anterior ai vedea ca am mentionat doua.

| And7reea a răspuns:

Recomand Howrse.ro sau Big farm, este necesar sa ai cont!

| fffandreeea explică (pentru And7reea):

M-am jucat big farm si howrse dar mam plic de ele

| And7reea a răspuns (pentru fffandreeea):

Aha

| stelistul95 a răspuns:

Http://darkorbit.bigpoint.com/? aid=868&invID=xbeagcfiddcxdacbchghbxbgbfbhhchxdjaxigixbab&force_instance=390&lang=ro_RO

| stelistul95 a răspuns (pentru stelistul95):

Copiati tot link si ce e cu negru