| danyelaamalia36 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numeste un joc? Il aveam pe CD iar logou la joc sau poza jocului nu stiu cum sa-i spun cand il descarcai in pc era o bomba. Intram in el si imi alegeam caracterul cred ca era doar unul si ii puteam schimba anumite lucruri de pe el. Cand intram in joc ma dadea intr-o jungla. Cadeam intr-o apa. Erau si piranha. Ieseam pe uscat si imi luam o arma, era si o cabina telefonica rosie. Plecam prin jungla si apareau monstri, bagau si o melodie infricosatoare, iar monstrii aia cand veneau spre tine tipau AAAAAAAAA laughing erau si oameni cu cap de dovleac si drujba. Monstrii fara cap si cu bombe in maini, Tauri, femei pasarii etc

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Din ce spui tu acolo as zice ca e vorba de un joc shooter si cat despre bomba imi pare ca serious sam avea acel launcher cu bomba https://www.youtube.com/watch?v=HTsOrnOJ8wo&t=17s
daca este vorba despre altul lasa mai multe detalii despre ce trebuia sa faci in joc

| danyelaamalia36 explică (pentru AlleXuSS):

Multumesc foarte mult! Acesta este?