| NastyCatii a întrebat:

Imi puteti spune si mie jocuri de masini cu curse sau cu condus in general? Nu cele mai noi ca nu imi merg pe laptop cu totii stim ca jocurile is foarte pretentioase. Astept idei big grin

6 răspunsuri:
| HidroGeNn a răspuns:

Incearca simulatoare-lewinking

| NastyCatii explică (pentru HidroGeNn):

Ce simulatoare? care cum?

| SonicAndrei a răspuns:

Need For Speed World. Nu îți trebuie un calculator performant, dar îți trebuie internet. Mai poți încerca NFS Most Wanted (cel din 2005, poate nu-ți merge cel din 2012).

| NastyCatii explică (pentru SonicAndrei):

Nu need for speed ca am tot jucat

| SonicAndrei a răspuns (pentru NastyCatii):

Mai poți încerca Euro Truck Simulator 2, Mid Town, poate mai găsești și pe Google. Eu îți recomand cu cea mai mare încredere Freelancer. E un joc de la Microsoft mai vechi, dar e bine făcut și merită jucat. Nu e cu mașini ci cu nave spațiale. E 3D, are grafică bună, e realist (mă refer la distrugeri, rămân bucăți din navele distruse) iar povestea jocului e foarte bună. Eu nu m-am plictisit nici acum de el, dar desigur că eu mă joc acum ultimele jocuri. Dacă nu-l găsești aș putea să-l încarc (pe transfer.ro de exemplu) și să îți dau link-ul, ocupă 900 mb în ciuda faptului că poți merge până la infinit cu nava și sunt o grămadă de sisteme stelare, planete, stații spațiale, nave, armament etc.

| HidroGeNn a răspuns (pentru NastyCatii):

Bus simlator helcopter simulator euro truck 2 simulator si mai sunt dai un search pe siturile cu tore.nte