| mucificatorul201 a întrebat:

Imi puteti spune si mie o aplicatie buna pentru bitcoin?

9 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Bitcoin la ce îi foloseşti?

| mucificatorul201 explică (pentru mudokins78):

La tranzactii online, pot sa imi cumpar orice cu un bitcoin chiar si droguri de pe deep web acum valoare unui singur bitcoin este de 4000$ si poti sa ii schimbi sau sa ii "minezi"

| mudokins78 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Am inteles,.
e!, e bine, daca putem cumpara orice cu bitcoinu asta.
moneda electronica zici?,.
o sa ajungem ca in filmu ala!-Johnny Mnemonic!

| mucificatorul201 explică (pentru mudokins78):

Chiestea e ca ca sa le minezi iti trebuie un pc performant....foarte performant sau un laptop la fel de performant

| mudokins78 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Cât de performant?
i8?

| mucificatorul201 explică (pentru mudokins78):

Cel putin i5

| GabrielGL a răspuns (pentru mudokins78):

Conteaza placa video sunt alti care au investit in 10 placi si nu isi scot bani trebuie facuta cu cap un 16gb di ram ajunge totul face placa video

| GabrielGL a răspuns (pentru mucificatorul201):

Nu e de i5 conteaza si asta totul e din placa video si trebuie multe placi 10 minim si surse cam 2 3 de 1000 pe a le sustine si poate castigi ceva mult se duce pe curent

| GabrielGL a răspuns:

CUM VREI SA MINEZI cu calculatorul sau cu aparatura o alternativa ar fi mining cloud https://hashflare.io/r/6BFA91A0