| coraalex15 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un site de unde imi pot cumpara jocuri pentru xbox 360 la un pret destul de mic? big grin
Ca m-am saturat sa dau 2 milioane pe un joc fain si de calitate big grin

Dau funda happy

2 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Intra pe okazii.ro apropo adauga-ma pe Xbox : Serban2013. Ai xbox live gold ca Dead Island e gratis pentru cei cu gold.

| DANUTBOSS a răspuns:

Okazii.ro e cel mai bun site gasestii orce dela electronice pina la peese masiniisi piese console si jocuri etc funda?