| Mytzyy a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum imi pun mai multe poze pe facebook si cum pot sa imi bag prietenii de pe mess pe facebook?/ pls

1 răspuns:
| MadisonMDX a răspuns:

Pai...pentru poze: intri pe pagina tha de fb, dai click pe photo/fotografii( depinde in ce limba l-ai dat, eu il am in romana) si sus in coltul din dreapta ai doua chestii: incarca fotografii si incarca videoclipuri, evident ca dai click pe incarca fotografii si gt cat despre prieteni, le trimiti tot prin intermediul fb-ului invitatii pe email