| vincze_2660 a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca mai sunt jocuri mmorpg in romana? momentan joc metin2 din romania. vreau sa aflu daca mai sunt si alte jocuri in afara de metin2, 4story si 9lame. vreau unul mai complex gen lineage aion sau altele asemanatoare.merci

Răspuns Câştigător
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Www.mmorpg.com Imi cer scuze...

2 răspunsuri:
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Jocuri In Romana:Metin2, 4Story...
Jocrui In Engleza(Recomandate):Silkroad,Cabal,Lineage, Age Of Empires, Aion, sau www.mmorpg.om

| Radugol a răspuns:

League of legends are o grafica mult mai buna si nu are cerinte mari faci level 10 si o sa vezi ce frumos o sa fie uite link de register si de download
Link:http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f657d6438e7b411946305