| Vlad_Tulei_1995 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos de unde pot cumpara un fir sa conectez controllerul de la XBOX 360 la PC? Ca am XBOX-ul de mult timp si nu m-am interesat pe atunci sa conectez ce tocmai v-am intrebat, ca nu gasesc, doar sa cumpar un nou controller cu USB dar nu vreau sa imi iau acum unul nou. PLS HELP!

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Presupun ca ai un xbox 30 wireless controller.Ca sa il folosesti la pc iti trebuie un wireless receiver conectat la portul usb de la pc. Poti lua unul de aici daca esti interesat: http://www.emag.ro/adaptoare_ethernet/c