| AlexandraAle1991 a întrebat:

Îmi puteți spune va rog un site de unde pot cumpăra jocuri, gen cd-uri, aș vrea câteva de ziua mea și nu știu de unde pot cumpăra (jocul pe care îl vrea e Sims 4 și altele)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

In primul rand, Sims 4 nu incape pe un CD, ci pe un DVD. In al doilea, se numeste Downloadable Content = (ce intelegi tu prin) Descarcabil? Sunt putine (sau deloc) cele care au DLC pe cd/dvd. Gasesti pe eMAG https://l.profitshare.ro/l/7397890 multe

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde si pe ce vrei sa le joci(PC/PS/Xbox etc.), daca le vrei digital (key-uri) sau fizic (cd/dvd)

| AlexandraAle1991 explică (pentru CM7YRE):

Pai pe PC, și vreau efectiv un simplu CD, cu jocul în sine, dar care are toate DLC-urile jocului ( Sims 4)

| CM7YRE a răspuns (pentru AlexandraAle1991):

In primul rand, Sims 4 nu incape pe un CD, ci pe un DVD. In al doilea, se numeste Downloadable Content = (ce intelegi tu prin) Descarcabil? Sunt putine (sau deloc) cele care au DLC pe cd/dvd. Gasesti pe eMAG https://l.profitshare.ro/l/7397890 multe

| Rares-george_Dulau_1998 a răspuns:

Jocuri Cd gasesti si e Emag