| dragosminer a întrebat:

Imi spune si mie cineva coduri pentru catu de la Roblox am nevoie urgent

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Nu stim cine este catu de la Rablox dar in orice caz, daca este Baiat!
1.O helanca, tricou pentru la vara, o blua maro negru asa...
Daca este fata:
2.un ruj un parfum niste blugi o bluza preferabil bleu sau roz, sau chiar verde, mi-e imi place bleu-ul verde, dar nu stiu, noi iti dam sugestii, tu te gandeti ce sa faci ca nu ii cumparam noi cadoulhappywinking