| cimpuncks a întrebat:

Imi spune-ti si mie ce sa mai construiesc pe minecraft?

5 răspunsuri:
| TheKiller1 a răspuns:

Incearca sa construiesi asta iti garantez ca o sa pierzi mult timp daca nu ai ce sa faci
http://www.planetminecraft.com/project/ny-new-world-trade-center-complex/

| mihneadan a răspuns:

...scoala,o casa,masini, tiruri, fortarete,
baza militara, shop, mall, un oras etc etc

| BhepGameingYTB a răspuns:

O casa cu lift cu piscina in curte, conac, vapor, beacon, spawner, trambulina la piscina, nava spatiala, submarin, camera subacvatica, statuie cu numele tau, concurs de construit, shop de : capete, bannere, fast-food, mall, camera plina de aur, diamant, quatz, emerald ( cred ca a ta ), steagul Romaniei, tort (insula) etc Sper ca te-am ajutat!

| BhepGameingYTB a răspuns:

O casa cu lift si piscina in curte, baza militara, mall, trambulina la piscina, nava spatiala, camera subacvatica, submarin, zgarie-nor, elicopter, shop de capete si bannere, fast-food etc Sper ca te-am ajutat!