| Peter28 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri cu grafici mai mici, deci nu asa de mari ceva cu grafici mai slabe. De preferabil actiune sau ceva cu multe misiuni dar nu metin sau gta-uri ca m-am saturat de astea. Funda la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| RollsRoyce a răspuns:

Pai zi ce fel de joc vrei mai exact?
VC, San andreas, NFS MW, MOH Pacific Assualt.ect

| BillyBoy a răspuns:

Pai pentru placa video de 512 merg: san andreas, euro truck simulator, fifa toate pana la 08', nfs mw, nfs carbon, nfs u2, nfs u, nfs hot pursuit,gta vice city,gta I,II,III,mafia,age of empires I, II, III(3 merge putin mai greu), cs 1.6, city bus simulator 2010! sper ca ti'am fost de ajutor. fundita?big grin

| TudorLux a răspuns (pentru BillyBoy):

Meriti cam 3 funde