| SmoKez a întrebat:

Imi spuneti si mie un joc care pot sa il joc si eu cu prietena mea puppy dog eyes? va rog. in afara de imvu. unul tot asa unde poti sa iti formezi o relatie cu ea, sa te saruti, etc. puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Second Life! Intrebati alti useri cum puteti sa va dezbracati, faceti ce zic ei si o tu o sa ai penis si ea... Puteti sa va sarutati si sa faceti s.x sant niste camere 18+ pentru asta

3 răspunsuri:
| RândunelPisică a răspuns:

Mda. metin. dar nu orice metin. la unele metinuri iti trebuie masca emotiei si o cumperi cu bani adevarati. intra pe metin2 united. faci repede bani. te da de la lvl 30. poti sa te casatoresti. sa te saruti. etc si masca emotiei e gratis. bine. faci 500.000 k in joc (in 2 min se face pe united) si ti-o cumperi. iti cumperi tu smoking si ei ii cumperi buchet si rochie. in total. 10kk ii faci in 10 min maxim sper ca te-am ajutat

| iusty_5224 a răspuns:

Incearca metin 2! daca nu vrei sa muncesti incearca un privathappy De exp Hammmer mt 2, Metin2 fun, sunt mai multehappy Fundita? daca vrei detalii add yusty_yusty99

| liveinlive a răspuns:

DA incearca metin laughing