| SoXiL a întrebat:

Imi spuneti un metin exact ca metin2 mage da sa mearga? Sau imi puteti spune la ce ora si cand se redeschide metin2 mage daca se mai redeschide? dau funda la raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Unicatul a răspuns:

Nu stiu ce sa zic Visinata, e am auzit ca pe 14 august s-ar redeschide, sa speram ca asa este si ca nu se va mai repeta ceea ce s-a intamplat adica sa se deschida 2 zile si sa se inchida iar, nu stiu sigur daca maine o sa mearga dar eu sper:phbbbbt

| Darius32465 a răspuns (pentru Unicatul):

Acum suntem in decembrie! De ce nu s-a deschis? Sau am gresit eu site?

31 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Da lasa ca maine se redeschide

| Visinata a răspuns (pentru lSummerl):

Sa dea Domnu`.straight face. Ca m`am saturat sa tot astept. Ce naiba, a trecut aproape o luna de cand e inchis.straight face

| Visinata a răspuns:

Buna!
Cica azi se redeschide ca face niste update`uri da` ma rog. Ziua abia a inceput mai e timp; p.

Succes!

| alexMetin2Profesionist a răspuns (pentru Visinata):

Ba visinata mai taci dracul din gura dstai si asteapta pana diseara ma momaie

| Visinata a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

Baii tarane vezi cum vb ca nu te-a jignit nimeni cu nimic. Vrei atentie si nu stii cum sa primestioh go on?

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Daca merge azi iti dau funda... darsa vedem daca mergewinking si mi-a placut raspunsu tau"Baii tarane vezi cum vb ca nu te-a jignit nimeni cu nimic. Vrei atentie si nu stii cum sa primesti?"laughing

| Visinata a răspuns (pentru SoXiL):

Mzhee hee. Si eu sper sa se deschida azi.day dreaming love struck.

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Eu am metinu deja si cand intru la el scrie alolo la servere mondial...Mai este si un international sau cv?

| Visinata a răspuns (pentru SoXiL):

Sunt doar doua sv: primul- INTERNATIONAL care este populat NUMAI de romani iar al 2`lea este cel FRANCEZ unde bineinteles sunt numai farncezi.Dap. Metin2mage@Mondial iti scrie mno? Cv de genu`.

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Asa scrie "Metin2Mage@Mondial"

| Visinata a răspuns (pentru SoXiL):

Moama, deci abia astept sa se redeschida day dreaming

| Seby998 a răspuns (pentru Visinata):

Ar fi bine sa se redeschidahappy

| Visinata a răspuns:

Un alt utilizator de pe TPU, a spus ca : "Se pare ca gm este in vacanta pana pe 25 si pana atunci de sv se ocupa alti doi gm respectiv summer si... ei nu stiu sa i dea drumul si de suparare au scos si sv de pe google. Se va deschide da peste 1-2 luni". Pana atunci se duce toata vacanta.straight face.

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Bag **** si ** **** in ea treaba bag *** in eia 2 ca nu ii greu deloc sa dea drumu la server bag ****.Scz de limbaj da usnt nervos tare angryangryangryangryangryangry

| Visinata a răspuns (pentru SoXiL):

Te inteleg.straight face. Da` poate se intoarce ala mai devreme si`i da drumu smug. Speranta moare ultima. Deci relaxeaza`te, stai calm :*.

| Visinata a răspuns (pentru Visinata):

Dc pnm nu-l suna pe ala sa-l intr cum sa deschida sv`u straight face? Dne.

| Visinata a răspuns:

Unii spun ca s`a inchis de tot, ba ca se va redeschide, ba ca fac niste update`uri. Nici nu stiu ce sa mai cred.straight face. Sper chiar sa se redeschida pe 15 august, nu sa faca cum a fost si pe 1/2 august...straight face. Pe facebooku` lor nu da nici un mebru din staff semn de viata... Ultima oara, pe 23 iulie, inainte cu 5 min sa-l inchida, o prietena avea un bugg si a vb cu Gm`u, iar el i`a spus ca lucreaza la client. Doar n`or lucra degeaba la client ca sa-l inchida dupa, nu? Sau poate au renuntat.rolling eyes.

| Visinata a răspuns:

Heiilove struck. PE 15 august se redeschide la ora 11. Cica un pr de`al meu stia deja de dinainte sa se inchida ca se va redeschide pe 15 august, pentru ca i`a spus [GM]summer. Sa speram ca pe 15love struck, ba chiar pe 14smug.

| Visinata a răspuns:

Intrati pe chatu` lor:* http://metin2mage.3xforum.ro/

| Madalyn3 a răspuns:

Metin2 asinis-world

| Unicatul a răspuns:

Am auzit ca o sa se deschida pe 14 august, daca este adevarat nu stiu, sa speram ca va fi onsmug

| SoXiL explică (pentru Unicatul):

Multumesc mai se o saptamana doar ca mi-am gasit alt metin...o singura problema"u e asa fain laughing"e crytical mt2 si e cam la fel ca asta doar calvl maxim e 200 si sunt niste buguri in harti si in 3 ore faci lvl 190 laughing app dara merge pe 14 august iti dau funda

| Unicatul a răspuns:

Frate referitor la raspunsul acela cu alti GM care se ocupa de server..numai OWNERUL poate porni si opri serverul caci el il detine in pc..nu dati vina pe oameni nevinovati cum ar fi summeR...el e doar GM si pe deasupra el traieste in Romania!

| Visinata a răspuns (pentru Unicatul):

Sv-u` ca sv-`u, da` site-ul dc nu mgstraight face?

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Buna intrebare...

| Unicatul a răspuns:

Visinata este simplu, eu am avut server de metin2 si daca pc-ul meu era oprit, site-ul nu era accesibil! De aici iti dai seama ca serverul nu e chiar hostat, dar este tinut in pc-ul ownerului 24/7..va zic sigur, cand site va fi on si server va fi la felwinking

| Visinata a răspuns (pentru Unicatul):

Okey, mz mult:*. Deci pc`ul own`erului este inchis. Am auzit ca n`au bani sa-l tina deschis, deoarece le-au dat prea mult puncte de la voturi jucatorilor, iar asa n`a mai donat nimeni. Este bine pe de`o parte ca n`au item shop, dar macar sa puna iteme deja evoluate la maxim, pentru ca mai sunt unii *puturosi* care vor dona pentru ele presupun.

| lulentiu5 a răspuns:

Iar nu mere metin2 mage crying(

| Nyilas_Mihai_1990 a răspuns:

Cred ca se deschide da slabe sanse ca de 1 an nu se mai deschide