| maritzandrei a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos daca imi merge pes 2011 ...configuratia(256 placa video, 1.8 ghz 1gb ram)

Răspuns Câştigător
| Iliutz a răspuns:

Țear merge la perfect. Si daca esti draguta dam funda :d

10 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Nu... Si daca iti va merge, va merge extrem de greu!

| persseuss a răspuns:

Procesor slab, placa la fel, te chinui sa l instalezi degeaba,

| maritzandrei explică (pentru chronoStrix):

Vreau sa iti zic ca am avut si placa video de 128 si cerinte mai mici si mi-a mers pes 2010 foarte binewinking

| maritzandrei explică:

Vreau sa iti zic ca am avut configuratii si mai slabe si mi-a mers pes2010 fb...

| iulianr a răspuns:

Ti-ar merge perfect, deoarece eu am procesor de 1.6 GHz, 1 Gb RAM si acum am placa video de 512, dar cand jucam PES 2011 aveam de 256.

| maritzandrei explică (pentru iulianr):

Okwinking

Răspuns utilizator avertizat
| maritzandrei explică (pentru Resident0):

Te anunt ca deja am pes 2010 si merge perfect...nu-s acadeaza si merge extraordinar si am avut si pes 2011 tot pe cerintele pe care am pus intrebareawinking...deci mai bine ai taceawinking

Răspuns utilizator avertizat