| niculescu16081994 a întrebat:

Imi va merge fifa 2012 la rezolutie maxima la urmatoru laptop
procesor intel I3 frecventa 2, 53ghz hardu de 500GB 4gb ram cu extindere pana la 8 gb ram si placa video integrata
Dau funda care imi raspunde

5 răspunsuri:
| paulronaldo79 a răspuns:

Si eu am la fel numai ca placa video e nVIDIA geforce 8800+ si merge perfect! si mai frumos te vei juca daca ai un gamepad

| paulronaldo79 a răspuns:

Si eu am la fel ca tine numai ca placa e nvidea geforce 8800+!

| stelistul97 a răspuns:

O sa-ti mearga si eu am un laptop cu procesor Intel celeron 1.8 ghz hardu de 500 gb ram 4 gm si placa video integrata Intel hd si imi merge foarte bune fifa 2012