| problemelamate a întrebat:

Imi va merge Saint Row the tird pe urmatorul laptop:

-Procesor Intel Pentium 2.20 dual core
-placa video gt 620 1gb
-ram 6 gb
-win 7 ultimate

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iți merge perfect!
Uite aici cerințele : http://www.vidcasts-network.net/......pentru-pc/

Vizitează blogul meu : http://game-photoshop.blogspot.ro/

| SilviaDulcik a răspuns (pentru anonim_4396):

Va merge perfect? De unde sti?
Placa video si procesorul sunt cat de cat bune.
Cu detalii grafice minime o sa functioneze cu 30-40 cadre pe secunda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

De fapt el se încadrează la cerințe recomandate..nu comenta dacă nu ai cunoștință de cauza.

| problemelamate explică (pentru SilviaDulcik):

O mica problema cand intru in el imi pare saving si apoi ma scoate si cred ca nu rezista placa video de asta intreb

| SilviaDulcik a răspuns (pentru problemelamate):

Nu are treaba cu placa video dar ea saraca rezista daca este aerisita, desigur. Stii tu, sa nu tii acel laptop pe suprafata ce nu ofera o aerisire buna sau deloc.

Problema ta este de la joc, nu la laptop.