| cosminelFdb a întrebat:

Imi zice si mie cineva un sait de pe care sa downloadez hack pentru metin 2 ro de experienta fa rog d

Răspuns Câştigător
| HaraSHOW a răspuns:

Hack de exp nu mai sunt scuze singurul hack care merge este fishbot

6 răspunsuri:
| HaraSHOW a răspuns:

laughing copile multi vor heckuri dar trebuie sa cresti singur ca sa fii mai bun daca folosesti hackuri tu nu o sa stii mai nimic despre metin2 cine crede cu mine?

| cosminelFdb explică (pentru HaraSHOW):

Dar cresc greu

| HaraSHOW a răspuns (pentru cosminelFdb):

Aha dar e mai bine sa cresti singur sau uitatate pe forum etc. happy

| cosminelFdb explică (pentru HaraSHOW):

Te rog imi dai saitul
de downloadare

| HaraSHOW a răspuns (pentru cosminelFdb):

La ce pentru metin2?

| cosminelFdb explică (pentru HaraSHOW):

Da-mi saitu de downloadat hak pe exp iti dau funda

| HaraSHOW a răspuns (pentru cosminelFdb):

Hack de exp nu mai sunt scuze singurul hack care merge este fishbot