| Adrianys2 a întrebat:

Imi zice si mie cineva va rog jocuri pentru placa video de 256MB dau funda pentru cele mai multe jocuri

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Sunt foarte multe.Si eu l-a inceput am avut o placa video de 256 mb si imi mergea foarte bine:

-Freedom Fighters (e un joc shooter,adica cu impuscaturi,in care iti recrutezi oameni,le dai comenzi,ai tot felul de misiuni e super)

-Conflict Desert Storm (tot un joc shooter dar lupa se da in alte tinuturi in Afghanistan,iti recrutezi oameni si aici,si ai multe misiuni)

-Mount and Blade Warabnd (un joc medieval cu lupte care mie imi place si acum extraodrindar de mult, iti creezi propriul player, te poti lupta cu el, iti recrutezi oameni, e super)

-WWE RAW 2007 (wrestling, ai toate vedetele de acum 5 ani,John Cena, Batista, Keane, Jeff Hadry, etc. iti poti crea si propriul player cu care sa duci lupte impotriva oricarui adversar)

-Mortal Kombat 4 (joc cu lupte,batai,ai diverse nivele pe care sa avansezi,lupatatorii au super-puteri)

-John Deere Drive Green (joc cu tractoare ale marcii John Deere,ari,semeni, discuiesti, etc. ai multe nivele, ai tractoare, glorii si multe altele)

-King Of The Road (joc cu tiruri in care poti lua si masini mici printre care si un BMW care ajunge la o viteza de 230-240 km/h.Ai diferite misiuni)

-Marine ShapShooter 2 (joc shooter, multe misiuni, arme realistice, plus multe altele)

-Line Of Sight Vietnam (ca jocul de mai sus, foarte asemanator)

-Delta Force 2 (si acesta este un joc shooter,ai multe arme, misiuni diverse si captivante, etc.)

-Stronghold Crusader (joc de strategie medieval cu lupte, ai foarte multi soldati, iti ridici castele pentru aparare ziduri etc.)

-Age Of Empires 2 (ca si jocul de mai sus tot medieval cu lupte si cu multe alte posibilitati)

-Police Force (este un joc in care simuleaza viata de politist. Poti face arestari,cauti suspecti,poti conduce plus multe altele

-Gta Vice City (joc de actiune,in care poti face aproape orice vrei,iti cumperi casa, furi masini, ucizi, etc.)

-Max Payne (joc shooter, ai multe misiuni si e destul de captivant)

-Spider-Man 2 (poate ai vazut si filmul "Omul Paianjen" e exact ca in film)

-Richard Bursn Rally (este un joc cu masini, mai exact curse dar nu orice fel de curse ci din acelea pe teren accidentat)

-Mudracing ATV Extreme (este un joc cu ATV-uri in care faci curse si deschizi diverse marci de ATV)

-Farming Simulator 2009 (dupa cum spune si numele, simuleaza viata la ferma, ai diverse marci de treactoare plus multe misiuni)

-Kart Racer (este un joc cu curse de kart-uri)

Bafta!

| Adrianys2 explică (pentru Magnifico):

Mersi mult

| Magnifico a răspuns (pentru Adrianys2):

Cu placerewinking

Mersi de funda big grin

5 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

"Placa se numeste amd atholn 64 iar procesorul 3000+"
E zau?! Vrei sa spui ca pisica mea de fapt e caine?
Habar nu au unii nici macar ce au in amaratele alea de calculatoare.

| HaoseBrap a răspuns:

Cine v-a bagat in cap ca doar MB conteaza la placa video? Spune si cum se cheama placa video in totalitate, si ce procesor ai, cati rami ai... in jocuri nu te poti baza doar pe placa video.

| Adrianys2 explică (pentru HaoseBrap):

Placa se numeste amd atholn 64 iar procesorul 3000+