| MrAngelus a întrebat:

In cat timp ati terminat God of War Ghost of Sparta (nu se pun pauzele)?

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Salut! big grin

eu l-am terminat in 4-5 ore... cam asa ( daca nu se pun pauzele) big grin

tu?

fundatongue

| MrAngelus explică (pentru dmrtr):

Exact ca tine big grin. Un raspuns serios... Mi-a placut partea in care Kratos l-a salvat pe Deimos (atunci cand era sa cada)

| dmrtr a răspuns (pentru MrAngelus):

Adica pe la sfarsitul jocului tongue... vezi ca tiam mai raspuns la niste intrebari big grin

ai si god of war chains of olimpus?

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

La celalalt god od war de pe psp iti da acea armura de mana cu cap de lup tongue

| Babylonul a răspuns:

In 12 zile :o

| MrAngelus explică (pentru Babylonul):

Ai jucat timp de 12 zile God of War? Am zis ca nu se pun pauzele.