| OanaAreMeree a întrebat:

In cate fps-uri merg jocurile gen cs go, gta V pe laptopul asta Laptop ASUS X556UQ-XX016D cu procesor Intel® Core™ i5-6200U 2.30GHz, Skylake™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA® GeForce® 940MX 2GB, FreeDOS, Dark Blue.Imi puteti recomanda unul bun de jocuri pana in 25 milioane.Asus e o firma buna?

Răspuns Câştigător
| AstroNoot a răspuns:

Asus e de incredere. CSGO iti poate merge pe high pe undeva la 40-50 FPS sau pe medium cu peste 60FPS.GTA V pe high intre 20-30 FPS si pe medium undeva la 40-50 FPS. Sper ca te-am ajutat

| OanaAreMeree explică (pentru AstroNoot):

Dar vreun laptop Asus care sa ruleze gta V mai bine stii? Un link daca se poate?

| AstroNoot a răspuns (pentru OanaAreMeree):

Sub 3000 nu gasesti