| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

In cate fpsuri o sa mearga pe cs go si pe samp urmatorul laptop? : Intel® Core™ i5-8250U pana 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6", Full HD, IPS, 8GB ram, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics 620

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Cs go va rula in foarte putine fps-uri, eu am un laptop asemanator acelasi procesor, aceeasi memorie ram singura diferenta e ca eu am placa grafica dedicata radeon r530 de 2gb si imi ruleaza cs go in 30-35 fps, iar temperaturile sunt foarte ridicate 90 grade Celsius. Acest laptop neavand placa grafica dedicata va rula in mai putine fps-uri. samp va rula in mai multe fps-uri 50 cred eu, fiind un joc mai vechi.