| AvalohAlyn a întrebat:

In ETS 2 Road to the Black Sea cum arată Galațiul? Ce străzi au bagat in joc? E realist DLC-ul?

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Din punctul meu de vedere, da, este destul de realist jocul, sunt unele detalii care se regasesc destul de bine "desenate" in joc.
In joc, am explorat tot DLC-ul, dar in viata reala, nu am fost in Galati, asa ca nu-ti pot spune cu exactitate ce strazi sunt; iti spun ca pare destul de realist, iar fiecare oras are amprenta sa, pare diferit de restul.