| SDC a întrebat:

In fifa 2012 cum bag fete noi la fotbalisti, am luat pacht, le-am dezarhivat, da nu stiu unde sa le bag sa se schimbe fetele jucatorilor, care ati bagat deja si stiti, ajutati-ma va rog, funda, vot, cat mai repede, am nevoie de ajutor!

6 răspunsuri:
| paulronaldo79 a răspuns:

Ce pacht ai folosit?

| SDC explică (pentru paulronaldo79):

De pe site-ul lor pacht ales santos face(arsenal)mai multe pacht cu fete pentru jucatori le dezarhivez si le-am bagat in folderul fifa da nu sa modificat nimic

| SDC explică (pentru paulronaldo79):

Sti cumva unde trebuie adaugate, ca sa modifice fetele jucatorilor, zi-mi pasi daca stii! iti dau funda!

| paulronaldo79 a răspuns:

Dupa ce ai pus pachu unde ai instalat jocu iti faci alt profil ca cel vechi nu va mai fi bun. daca nici asa nu-ti va merge atunci da-i la my fifa 12 la edit teams si dai reset al scoud.

| SDC explică (pentru paulronaldo79):

Am facut si asta dar nu a mers! nu isi modifica fetele sunt tot alea!

| Florin_George_1995 a răspuns:

Buna,ai nevoie de creation master 2012, intri in programul ala si dai la editare sucatori, iti explic totul dupa ce descarci programul.winking